Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,81 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN933229

446 000 zł

7 851 zł /m²

Rata 2 087 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bolszewo, Strażacka

3 pokoje, mieszkanie 56,81 m², parter, oferta nr , PAN933229, Bolszewo, Strażacka
PAN933229 - zdjęcie nr 0
PAN933229 - zdjęcie nr 1
PAN933229 - zdjęcie nr 2
PAN933229 - zdjęcie nr 3
PAN933229 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,81 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę