Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,20 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN379333

739 000 zł

11 881 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Jasień, Stolema

3 pokoje, mieszkanie 62,20 m², piętro 1, oferta nr , PAN379333, Gdańsk, Jasień, Stolema
PAN379333 - zdjęcie nr 0
PAN379333 - zdjęcie nr 1
PAN379333 - zdjęcie nr 2
PAN379333 - zdjęcie nr 3
PAN379333 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,20 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę