Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr WIL578696

999 000 zł

14 271 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, Stefanii Sempołowskiej

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 2, oferta nr , WIL578696, Gdańsk, Śródmieście, Stefanii Sempołowskiej
WIL578696 - zdjęcie nr 0
WIL578696 - zdjęcie nr 1
WIL578696 - zdjęcie nr 2
WIL578696 - zdjęcie nr 3
WIL578696 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę