Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,50 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 118058

2 170 000 zł

26 626 zł /m²

Rata 10 153 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, Stara Stocznia

3 pokoje, mieszkanie 81,50 m², piętro 2, oferta nr , 118058, Gdańsk, Śródmieście, Stara Stocznia
118058 - zdjęcie nr 0
118058 - zdjęcie nr 1
118058 - zdjęcie nr 2
118058 - zdjęcie nr 3
118058 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

81,50 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę