Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 86368/6624/OMS

899 000 zł

17 124 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ochota, Stanisława Skarżyńskiego

3 pokoje, mieszkanie 52,50 m², piętro 3, oferta nr , 86368/6624/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Stanisława Skarżyńskiego
86368/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86368/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86368/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86368/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86368/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1962

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę