Logo

Nowe mieszkanie, 65,57 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A58

511 446 zł

7 800 zł /m²

Rata 2 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szamotuły, ul. Sportowa

3 pokoje, mieszkanie 65,57 m², piętro 4, oferta nr A58, ulica Staszica etap A, Szamotuły, ul. Sportowa
ulica Staszica etap A - zdjęcie nr 0
ulica Staszica etap A - zdjęcie nr 1
ulica Staszica etap A - zdjęcie nr 2
ulica Staszica etap A - zdjęcie nr 3
ulica Staszica etap A - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.57 m², A58
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,57 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,27 m²)

Termin oddania:

A - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę