Logo

Nowe mieszkanie, 51,18 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M3

509 000 zł

9 945 zł /m²

Rata 2 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Willa INNOVA

Wejherowo, Śmiechowo-Południe, ul. Śmiechowska 39A

3 pokoje, mieszkanie 51,18 m², parter, oferta nr M3, Willa INNOVA, Wejherowo, Śmiechowo, Śmiechowo-Południe, ul. Śmiechowska 39A
Willa INNOVA - zdjęcie nr 0
Willa INNOVA - zdjęcie nr 1
Willa INNOVA - zdjęcie nr 2
Willa INNOVA - zdjęcie nr 3
Willa INNOVA - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.18 m², M3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,18 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m