Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMSACY646

569 000 zł

11 495 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ustka, Słowiańska

3 pokoje, mieszkanie 49,50 m², piętro 3, oferta nr , SMSACY646, Ustka, Słowiańska
SMSACY646 - zdjęcie nr 0
SMSACY646 - zdjęcie nr 1
SMSACY646 - zdjęcie nr 2
SMSACY646 - zdjęcie nr 3
SMSACY646 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,50 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę