Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr BS3-MS-315300-2

849 000 zł

14 895 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Sebastiana Klonowica

3 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 3, oferta nr , BS3-MS-315300-2, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Sebastiana Klonowica
BS3-MS-315300-2 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-315300-2 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-315300-2 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-315300-2 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-315300-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,51 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę