Logo

Nowe mieszkanie, 71,04 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 23

765 900 zł

10 781 zł /m²

Rata 3 583 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sczanieckiej 8

Łódź, Górna, ul. Sczanieckiej 8

3 pokoje, mieszkanie 71,04 m², piętro 2, oferta nr 23, Sczanieckiej 8 , Łódź, Górna, ul. Sczanieckiej 8
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 0
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 1
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 2
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 3
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.04 m², 23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,04 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

garaż w budynku, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,64 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę