Logo

Nowe mieszkanie, 58,47 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 13

617 800 zł

10 566 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 891 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sczanieckiej 8

Łódź, Górna, ul. Sczanieckiej 8

3 pokoje, mieszkanie 58,47 m², piętro 1, oferta nr 13, Sczanieckiej 8 , Łódź, Górna, ul. Sczanieckiej 8
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 0
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 1
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 2
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 3
Sczanieckiej 8  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.47 m², 13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,47 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

garaż w budynku, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,64 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę