Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,96 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMKUCE893

463 796 zł

9 101 zł /m²

Rata 2 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Busko-Zdrój, Sady

3 pokoje, mieszkanie 50,96 m², parter, oferta nr , SMKUCE893, Busko-Zdrój, Sady
SMKUCE893 - zdjęcie nr 0
SMKUCE893 - zdjęcie nr 1
SMKUCE893 - zdjęcie nr 2
SMKUCE893 - zdjęcie nr 3
SMKUCE893 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,96 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę