Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 108,10 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 117241/78/OMS

1 289 849 zł

11 932 zł /m²

Rata 6 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Rzepichy

3 pokoje, mieszkanie 108,10 m², piętro 7, oferta nr , 117241/78/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Rzepichy
117241/78/OMS - zdjęcie nr 0
117241/78/OMS - zdjęcie nr 1
117241/78/OMS - zdjęcie nr 2
117241/78/OMS - zdjęcie nr 3
117241/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 108.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

108,10 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę