Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,30 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 293/12320/OMS

890 000 zł

17 694 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Podgórze, Rydlówka

3 pokoje, mieszkanie 50,30 m², piętro 1, oferta nr , 293/12320/OMS, Kraków, Podgórze, Rydlówka
293/12320/OMS - zdjęcie nr 0
293/12320/OMS - zdjęcie nr 1
293/12320/OMS - zdjęcie nr 2
293/12320/OMS - zdjęcie nr 3
293/12320/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,30 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę