Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,33 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2415

819 000 zł

15 956 zł /m²

Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Royal Home Sebastian Babik

Wrocław, Fabryczna, Ruczajowa

3 pokoje, mieszkanie 51,33 m², piętro 1, oferta nr , 2415, Wrocław, Fabryczna, Ruczajowa
2415 - zdjęcie nr 0
2415 - zdjęcie nr 1
2415 - zdjęcie nr 2
2415 - zdjęcie nr 3
2415 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,33 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę