Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr WIL599143

630 000 zł

11 455 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Marki, Romana Dmowskiego

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², parter, oferta nr , WIL599143, Marki, Romana Dmowskiego
WIL599143 - zdjęcie nr 0
WIL599143 - zdjęcie nr 1
WIL599143 - zdjęcie nr 2
WIL599143 - zdjęcie nr 3
WIL599143 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę