Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 25917/2089/OMS

825 000 zł

15 278 zł /m²

Rata 3 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Republiki Korczakowskiej

3 pokoje, mieszkanie 54,00 m², piętro 10, oferta nr , 25917/2089/OMS, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Republiki Korczakowskiej
25917/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25917/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25917/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25917/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25917/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę