Nowe mieszkanie, 118,11 m², 3 pokoje, parter, oferta nr GA4-01
5 764 496 zł
48 806 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Botanika - The Peaks by Luštica Bay
Czarnogóra, Radovici

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
118,11 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (30,38 m²), ogródek (42,91 m²)
Termin oddania:
grudzień 2026
Zapytaj o ofertę