Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,45 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 124188/78/OMS

1 355 580 zł

20 400 zł /m²

Rata 6 342 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Ursynów, Pustułeczki

3 pokoje, mieszkanie 66,45 m², piętro 1, oferta nr , 124188/78/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Pustułeczki
124188/78/OMS - zdjęcie nr 0
124188/78/OMS - zdjęcie nr 1
124188/78/OMS - zdjęcie nr 2
124188/78/OMS - zdjęcie nr 3
124188/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,45 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę