Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,12 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 165509

650 000 zł

10 137 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Przestrzenna

3 pokoje, mieszkanie 64,12 m², piętro 2, oferta nr , 165509, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Przestrzenna
165509 - zdjęcie nr 0
165509 - zdjęcie nr 1
165509 - zdjęcie nr 2
165509 - zdjęcie nr 3
165509 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,12 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę