Logo

Nowe mieszkanie, 111,44 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A50-I

1 004 812 zł

9 017 zł /m²

Rata 4 701 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Reden

Dąbrowa Górnicza, Reden, ul. Przemysłowa

3 pokoje, mieszkanie 111,44 m², piętro 4, oferta nr A50-I, Nowy Reden, Dąbrowa Górnicza, Reden, ul. Przemysłowa
SALON Z ANEKSEM39,61 m²SYPIALNIA15,49 m²ŁAZIENKA5,18 m²KORYTARZ10,91 m²BALKON5,79 m²BALKON4,44 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 111.44 m², A50-I
Nowy Reden - zdjęcie nr 0
Nowy Reden - zdjęcie nr 1
Nowy Reden - zdjęcie nr 2
Nowy Reden - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 111.44 m², A50-I
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

111,44 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,79 m²), balkon (4,44 m²), taras (34,47 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę