Logo

Nowe mieszkanie, 53,31 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 13

586 410 zł

11 000 zł /m²

Rata 2 744 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Popiełuszki

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Popiełuszki 6

3 pokoje, mieszkanie 53,31 m², piętro 3, oferta nr 13, Popiełuszki, Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Popiełuszki 6
SALON Z ANEKSEM24,04 m²SYPIALNIA9,80 m²SYPIALNIA7,46 m²ŁAZIENKA5,69 m²KORYTARZ6,32 m²BALKON9,02 m²
Wymiary mieszkania 53.31 m², 13
Popiełuszki - zdjęcie nr 0
Popiełuszki - zdjęcie nr 1
Popiełuszki - zdjęcie nr 2
Popiełuszki - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.31 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,31 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę