Logo

Nowe mieszkanie, 58,56 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18

878 400 zł

15 000 zł /m²

Rata 4 110 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Biały Port

Toruń, Rybaki, ul. Popiełuszki 4

SALON Z ANEKSEM21,96 m²SYPIALNIA12,26 m²SYPIALNIA10,34 m²ŁAZIENKA5,74 m²KORYTARZ8,26 m²BALKON9,00 m²
Wymiary mieszkania 58.56 m², 18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.56 m², 18
17181920
Plan piętra
Biały Port - zdjęcie nr 0
Biały Port - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.56 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,56 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,00 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę