Logo

Nowe mieszkanie, 57,05 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr ZGP07P2

535 000 zł

9 378 zł /m²

Rata 2 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Górki, ul. Polna

3 pokoje, mieszkanie 57,05 m², piętro 1, oferta nr ZGP07P2, Osiedle Zielone Górki, Górki, ul. Polna
Osiedle Zielone Górki - zdjęcie nr 0
Osiedle Zielone Górki - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 57.05 m², ZGP07P2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,05 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (14,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę