Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 65246/3098/OMS

1 099 999 zł

15 714 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Polinezyjska

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 10, oferta nr , 65246/3098/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Polinezyjska
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 1
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 3
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 4
65246/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1981

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę