Logo

Nowe mieszkanie, 50,84 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr OP/A1/P3/17

468 695 zł

9 219 zł /m²

Rata 2 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Pogodne

Puck, ul. Pogodna

3 pokoje, mieszkanie 50,84 m², piętro 3, oferta nr OP/A1/P3/17, Osiedle Pogodne, Puck, ul. Pogodna
Osiedle Pogodne - zdjęcie nr 0
Osiedle Pogodne - zdjęcie nr 1
Osiedle Pogodne - zdjęcie nr 2
Osiedle Pogodne - zdjęcie nr 3
Osiedle Pogodne - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.84 m², OP/A1/P3/17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,84 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,92 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę