Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 93,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85095/6624/OMS

1 050 000 zł

11 290 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wawer, Pod Brzozami

3 pokoje, mieszkanie 93,00 m², piętro 1, oferta nr , 85095/6624/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Pod Brzozami
85095/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85095/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85095/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85095/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85095/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

93,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę