Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,74 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 933/9046/OMS

795 000 zł

17 381 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Wola, Platynowa

3 pokoje, mieszkanie 45,74 m², piętro 9, oferta nr , 933/9046/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Platynowa
933/9046/OMS - zdjęcie nr 0
933/9046/OMS - zdjęcie nr 1
933/9046/OMS - zdjęcie nr 2
933/9046/OMS - zdjęcie nr 3
933/9046/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,74 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,45 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę