Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 527

249 000 zł

5 533 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Investment Nieruchomości

Kędzierzyn-Koźle, Pionierów

3 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 4, oferta nr , 527, Kędzierzyn-Koźle, Pionierów
527 - zdjęcie nr 0
527 - zdjęcie nr 1
527 - zdjęcie nr 2
527 - zdjęcie nr 3
527 - zdjęcie nr 4
527 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę