Logo

Nowe mieszkanie, 76,36 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/2

1 215 615 zł

15 920 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pilotów 21

Gdańsk, Zaspa, Zaspa-Młyniec, ul. Pilotów 21

3 pokoje, mieszkanie 76,36 m², piętro 1, oferta nr A/2, Pilotów 21, Gdańsk, Zaspa, Zaspa-Młyniec, ul. Pilotów 21
SALON25,41 m²KUCHNIA7,75 m²SYPIALNIA12,28 m²SYPIALNIA12,14 m²ŁAZIENKA4,16 m²KORYTARZ14,62 m²TARAS4,10 m²
Wymiary mieszkania 76.36 m², A/2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 76.36 m², A/2
A/4A/5A/2A/3C/15A/1B/3C/16B/6C/11C/10C/12C/9C/13C/8C/14B/5B/4
Plan piętra
Pilotów 21 - zdjęcie nr 0
Pilotów 21 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 76.36 m², A/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,36 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,80 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,10 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę