Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 835954

729 188 zł

13 021 zł /m²

Rata 3 412 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 56 m², piastowska, Warszawa Ursus (Ursus)

Warszawa, Ursus, piastowska

3 pokoje, mieszkanie 56,00 m², parter, oferta nr , 835954, Warszawa, Ursus, Ursus, piastowska
835954 - zdjęcie nr 0
835954 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę