Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr INVS-MS-203

898 900 zł

12 841 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Investing Nieruchomości

Piaseczno

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 2, oferta nr , INVS-MS-203, Piaseczno
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 0
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 1
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 2
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 3
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 4
INVS-MS-203 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę