Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 85922/6624/OMS

900 000 zł

12 414 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Marki, Pastelowa

3 pokoje, mieszkanie 72,50 m², parter, oferta nr , 85922/6624/OMS, Marki, Pastelowa
85922/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85922/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85922/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85922/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85922/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę