Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,74 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN736385

849 000 zł

13 320 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

3 pokoje, mieszkanie 63,74 m², piętro 2, oferta nr , PAN736385, Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów
PAN736385 - zdjęcie nr 0
PAN736385 - zdjęcie nr 1
PAN736385 - zdjęcie nr 2
PAN736385 - zdjęcie nr 3
PAN736385 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,74 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1963

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę