+27
Nowe mieszkanie, 63,66 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PS_3/11
642 966 zł
10 100 zł /m²
Rata 3 008 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Panorama Ślężańska
Sobótka, ul. Panoramy Ślężańskiej

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,66 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,00 m²), balkon (11,00 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę