Logo

Nowe mieszkanie, 55,59 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C15/8

633 726 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Pogórze, ul. Paderewskiego

3 pokoje, mieszkanie 55,59 m², parter, oferta nr C15/8, Konstelacja - etap IV, Gdynia, Pogórze, ul. Paderewskiego
1 / 6
Konstelacja - etap IV - zdjęcie nr 0
Konstelacja - etap IV - zdjęcie nr 1
Konstelacja - etap IV - zdjęcie nr 2
Konstelacja - etap IV - zdjęcie nr 3
Konstelacja - etap IV - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.59 m², C15/8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,59 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (34,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę