Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,19 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 8196

899 000 zł

13 790 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Mistrzejowice, os. Piastów

3 pokoje, mieszkanie 65,19 m², piętro 6, oferta nr , 8196, Kraków, Mistrzejowice, os. Piastów
8196 - zdjęcie nr 0
8196 - zdjęcie nr 1
8196 - zdjęcie nr 2
8196 - zdjęcie nr 3
8196 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,19 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Kraków, Mistrzejowice, os. Piastów, nr 8196 | Tabelaofert.pl