Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,50 m², 3 pokoje, 22 piętro, oferta nr VTS-MS-6770

1 036 750 zł

14 500 zł /m²

Rata 4 851 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Śródmieście, Centrum, Olimpijska

3 pokoje, mieszkanie 71,50 m², piętro 22, oferta nr , VTS-MS-6770, Katowice, Śródmieście, Centrum, Olimpijska
VTS-MS-6770 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6770 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 71.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,50 m²

Piętro:

22 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę