Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMJOBO780

899 000 zł

10 831 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona

3 pokoje, mieszkanie 83,00 m², piętro 1, oferta nr , SMJOBO780, Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona
SMJOBO780 - zdjęcie nr 0
SMJOBO780 - zdjęcie nr 1
SMJOBO780 - zdjęcie nr 2
SMJOBO780 - zdjęcie nr 3
SMJOBO780 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę