Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 136,00 m², 3 pokoje, oferta nr R5122873

2 670 318 zł

19 635 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

3 pokoje, mieszkanie 136,00 m², oferta nr , R5122873, Nueva Andalucia
R5122873 - zdjęcie nr 0
R5122873 - zdjęcie nr 1
R5122873 - zdjęcie nr 2
R5122873 - zdjęcie nr 3
R5122873 - zdjęcie nr 4
R5122873 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

136,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

1982

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę