Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,25 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMRESO152

540 000 zł

8 538 zł /m²

Rata 2 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Skierniewice, Norwida

3 pokoje, mieszkanie 63,25 m², piętro 3, oferta nr , SMRESO152, Skierniewice, Norwida
SMRESO152 - zdjęcie nr 0
SMRESO152 - zdjęcie nr 1
SMRESO152 - zdjęcie nr 2
SMRESO152 - zdjęcie nr 3
SMRESO152 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,25 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1988

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę