Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,58 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr PRP-MS-72387-24

937 472 zł

12 741 zł /m²

Rata 4 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Centrum, Niska

3 pokoje, mieszkanie 73,58 m², piętro 4, oferta nr , PRP-MS-72387-24, Kielce, Centrum, Niska
PRP-MS-72387-24 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-72387-24 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-72387-24 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-72387-24 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-72387-24 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73.58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,58 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę