Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,20 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 12274/3186/OMS

661 500 zł

11 770 zł /m²

Rata 3 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 56.2 m², Nicejska, Warszawa Mokotów (Mokotów)

Warszawa, Mokotów, Nicejska

3 pokoje, mieszkanie 56,20 m², piętro 5, oferta nr , 12274/3186/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Nicejska
12274/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12274/3186/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 56.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,20 m²

Piętro:

5 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę