Logo

Nowe mieszkanie, 61,29 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BNf1_18_AP

638 000 zł

10 410 zł /m²

Rata 2 985 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Chmielowice, ul. Nefrytowa / Onyksowa / Śliczna

3 pokoje, mieszkanie 61,29 m², parter, oferta nr BNf1_18_AP, Osiedle Róży Wiatrów, Opole, Chmielowice, ul. Nefrytowa / Onyksowa / Śliczna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Termin oddania:

I - III kwartał 2026, II - IV kwartał 2026, III - I kwartał 2027, IV - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę