Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,89 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr FE977956

619 900 zł

11 503 zł /m²

Rata 2 900 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Naramowice, Naramowicka

3 pokoje, mieszkanie 53,89 m², piętro 3, oferta nr , FE977956, Poznań, Naramowice, Naramowice, Naramowicka
FE977956 - zdjęcie nr 0
FE977956 - zdjęcie nr 1
FE977956 - zdjęcie nr 2
FE977956 - zdjęcie nr 3
FE977956 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,89 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę