Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 101,57 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC721402

1 320 000 zł

12 996 zł /m²

Rata 6 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Na Zrębie

3 pokoje, mieszkanie 101,57 m², piętro 2, oferta nr , TC721402, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Na Zrębie
TC721402 - zdjęcie nr 0
TC721402 - zdjęcie nr 1
TC721402 - zdjęcie nr 2
TC721402 - zdjęcie nr 3
TC721402 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 101.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

101,57 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę