Logo

Nowe mieszkanie, 57,89 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18L/2

780 000 zł

13 474 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, ul. Na Zielonki 20

3 pokoje, mieszkanie 57,89 m², piętro 1, oferta nr 18L/2, Na Zielonki - Etap II, Kraków, Prądnik Biały, ul. Na Zielonki 20
Na Zielonki - Etap II - zdjęcie nr 0
Na Zielonki - Etap II - zdjęcie nr 1
Na Zielonki - Etap II - zdjęcie nr 2
Na Zielonki - Etap II - zdjęcie nr 3
Na Zielonki - Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.89 m², 18L/2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,89 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Etap II - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę