Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 835787

468 000 zł

8 509 zł /m²

Rata 2 190 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 55 m², Na Węgrach, Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne, Na Węgrach

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 1, oferta nr , 835787, Międzyrzecze Dolne, Na Węgrach
835787 - zdjęcie nr 0
835787 - zdjęcie nr 1
835787 - zdjęcie nr 2
835787 - zdjęcie nr 3
835787 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę