Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,31 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20976

1 290 000 zł

20 703 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Partner

Wrocław, Stare Miasto, Na Grobli

3 pokoje, mieszkanie 62,31 m², piętro 3, oferta nr , 20976, Wrocław, Stare Miasto, Na Grobli
20976 - zdjęcie nr 0
20976 - zdjęcie nr 1
20976 - zdjęcie nr 2
20976 - zdjęcie nr 3
20976 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,31 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę