Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,95 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20974

1 280 000 zł

21 351 zł /m²

Rata 5 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Partner

Wrocław, Stare Miasto, Na Grobli

3 pokoje, mieszkanie 59,95 m², piętro 3, oferta nr , 20974, Wrocław, Stare Miasto, Na Grobli
20974 - zdjęcie nr 0
20974 - zdjęcie nr 1
20974 - zdjęcie nr 2
20974 - zdjęcie nr 3
20974 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,95 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę